Oferta dla naszych klientów

SZCZEGÓŁY OFERTY UKŁADANA KOSTKI

Proponujemy Państwu kompleksowe wykonawstwo usług układania kostki. Podjęte zadania wykonujemy profesjonalnie za każdym etapie robót zwracając uwagę na staranność i jakość wykonania podbudowy. Z każym inwestorem wybieramy optymalne rozwiązanie projektu który ma powstać. Pomagamy wybrać najkorzystniejszą opcję projektu już gotowego lub wykonujemy dla Państwa całkowicie nowy projekt który Państwo nam zaproponują do wykonania.
Przedstawiamy kilka zasad którymi się kierujemy przy realizacji Państwa inwestycji:
Państwa wizję przenosimy na projekt. Zawsze podpowiadamy które opcje dla Państwa są najkorzystniejsze i najlepiej spełnią zadanie w praktyce. Dostosowujemy się do oczekiwań estetyczno - finansowych Państwa inwestycji, które nie muszą iść w parze z możliwościami finansowymi Państwa. Zaufanie i bezpieczeństwo :
Przed podpisaniem umowy proponujemy Państwu zobaczyć nasze poprzednie prace oraz referencje udzielone przez naszych klientów. Dostarczone przez nas materiały mają certyfikaty jakości oraz atesty zgodne z Polską Normą na dany asortyment. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na wykonane usługi.
Kontrolujemy jakość wykonania:
Na każdym etapie budowy kontrolujemy jakość wykonania prac. Wykonujemy ewentualnie odprowadzenie wód deszczowych. Teren na którym pracujemy zabezpieczamy i oznakowujemy zgodnie z zasadami BHP.
System gwarancyjny:
Wybierając nasza firmę mają Państwo pewność profesjonalnego wykonania zleconych prac poprzez system gwarancyjny oferowany naszym klientom. Nasza gwarancja w standardzie obejmuje 12 miesięcy na zlecone usługi.